Pts. Ağu 2nd, 2021

2 thoughts on “DENİZE BETONDAN DUVAR YAPTI YOLU KAPADI

  1. Sanki Cocos otel denen kapalı devre İtalyanlara hizmet verdiğini iddia eden club otel bu duvarı yeni örmüş gibi haber yapıyorsunuz ya. Tebrikler !!!!
    Adamlar o plajın uç kısmını kendilerine mal etmişler. Cocos’un ilerisine geçmek istersen de gardiyan gibi 2 – 3 tane eğitimsiz personel deniz kıyısına kadar inerek seni sorguyla çekme cüretini de gösterebiliyor. Bu otel deniz kenarına duvar çekerken o bölgede yüce koltuklarını işgal eden yetkilileri başka bir belde de mi görev yapıyordu ???? Yerel yetkililer yok muydu ? Malzemeleri bunlara kim sattı ??? Hafriyatını malzeme taşımasını kim yaptı ? Projesini kim onayladı ? İznini kimden aldı ?. Siz bunlara cevap verin sonra Cocos otel duvar çekti diye haber yapın lütfen.
    Köpek mi insan ısırınca haber oluyor ? İnsan mı köpeği ısırdığında !!!

  2. Sahiller halka açık olmalı.75-100 metre arası.Söylüyoruz ama kim dinliyor.Fakat buna mukabil halkda sorumlu davranmalı;çevreyi kirletmemeli,denize çöp atmamalı,burnunun dibinde mangal yakmamalı.Halka açık kamp sahaları olmalı.Devlet tarafından ücretsiz olmalı ve korunmalı.Karavan ve otopark sahaları olmalı.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: