YÖNTEM MATBAA’DA ARTIK HIZ VE KALİTE KONUŞACAK

Written by Bodrumca Gazetesi. Posted in Anasayfa, Ekonomi, Gündem, Yaşam

Bu yaz sezona hızlı girerek hizmet vermeye başlayan ve Bodrum’da matbaacılık sektöründe rekabete yol açtıran Yöntem Matbaa 5 ay gibi kısa bir zamanda Bodrum’da kendini kanıtladı. Bodrum Konacık Belediye karşısında geniş bir alana kurulan Yöntem matbaa zengin makine parkuruna bir yenisini daha ekledi. 2 renk hızlı ve kaliteli baskı sunan KOMORİ SPRİNT marka makinayı Bodrum’a getirdi.

“KOMORİ SPRİNT” 2 renk Makina ile Matbaacılıkta sınırsız hizmet vermeye devam edecek olan Yöntem Matbaa, Bodrum ve Muğla geneline hizmet sunmayı hedefliyor. Manisa, İzmir ve Bursa’da ki işletmelerine ek olarak Bodrum’da Kazım Özdemir ile birlikte Yöntem Form Ofset Matbaayı kuran Abdullah Yedikardeşler, Afiş, Broşür, El İlanı, Flayer, Katalog, Otel ve Şirket Evrakları gibi baskı işlerini, bundan böyle daha uygun fiyata, hızlı ve kaliteli bir şekilde basılabileceklerini ifade ettiler.

Zamanında ve titiz çalışmayı ilke edinen ve bu sektörde uzun yıllar kazandıkları deneyimlerini birleştiren ortaklar hızlı matbaacılık konusunda iddialı olduklarını göstermiş oldular.

Etiketler:, , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Anasayfa, Ekonomi, Gündem, Yaşam
PATLAYAN ŞOFBENİ BOMBA SANDILAR

Bodrum Kelerlik sokaktaki patlama tüm mahalleliyi korkuttu. Nurcan Çakmak'a ait olan evde banyo şofbenin patlaması sonucu yangın çıktı. Patlamadan sonra...

Kapat